İstanbul Cam Balkon

İstanbul Cam Balkon

Cam Balkon Nedir: Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…
Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatifleri mevcuttur.

Cafe, Restoran, Lokanta gibi mekanların girişinde kullanılan cam balkon sistemleri altta eşik olmadan çalışan fonksiyonel sistemdir.

CAM BALKONUN ÖZELLİĞİ NEDİR?

-Estetik görünüm sağlar
-Yağmur,kar,rüzgar,toz vb. dış etkenleri %80′e kadar azaltır
-Güvenliği sağlar
-Katlanabilirliği sayesinde temizliği kolaydır
-Balkonunuzda dört mevsim keyfi yaşatır
-Cezbedici ve dikkat çekicidir
-Mimari etkileyicilik yaratır
-Olağandışı etkilerde camın kırılması durumunda ise küçük parçalar
ayrılarak  zarar vermez.

İstanbulda cam balkon başkadır. Evet İstanbul’da hava şartları ve manzara etkisi her balkon sahibini balkonunda düzenleme yapmaya itmektedir. Bir düşünün, boğaz manzaralı bir eviniz var ve evinizin balkonundan sadece güzel havalarda istifade edebiliyorsunuz. Soğuk ve yağışlı havalarda balkona çıkıp manzaraya karşı çay içemiyorsunuz. Veya geniş bir balkonunuz var ve bunu pvc doğrama ile kapatıp kullanım alanını ve ferah yapısını bozmak istemiyorsunuz. İşte bu durumda cam balkon sistemleri tam size göre. İstanbul cam balkon yapanların çoğu şuan komşularına hava atıyor. Evinizin balkonuna uyguladığınızda yağışlı havalarda kapatıp hem açık hemde sıcak bir ortam oluşturabilirisiniz veya yazın katlayıp tamamen ferah bir ortam yaparsınız. İşte cam balkon size bu imkanı sunar.