Sineklik

Sineklik

Pencere ve balkon kapısı gibi açılıp kapanma özelliğine sahip olan ve mekanların havalandırılması esnasında açık kalan alanlardan ,uçan veya yürüyen haşerelerin içeri girmesini engelleyen birçok çalışma biçimine sahip ürünlere genel anlamıyla sineklik denilir.

 

Pileli Sineklik

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanıma sürülmüş olan ve sektöre yaratıcı ve şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir.Pileli sineklik uzun kullanım ömrü,sorunlara getirdiği akılcı çözümleri ve kusursuz yapısıyla müşterilerimizin haklı beğenisini kazanmıştır. Kuruoğlu Yapı Tasarım olarak Pileli Sineklik üretici firmayız. Her boy – ebat’ta ve renkte üretim yapabilmekteyiz. Ürettiğimiz Pileli Sineklikleri başta İstanbul Anadolu Yakası olmak üzere İstanbul içinde her noktada uygulama yapabilmekteyiz.

Stor Sineklik

Stor sineklikler; yatay stor sineklik,dikey stor sineklik ve orta birleşim duble stor sineklik olmak üzere,çalışma ve açılış biçimlerine göre üçe ayrılırlar.Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır.

Sürgülü Sineklik

Sürme sineklik pencere veya kapılarınızın özelliğine göre tavsiye edip kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir.Sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde,fransız balkonlarda ve hebeşibe doğramalarda kullanımı basit yer kaplamayan,dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.